Українська громада у Техасі

За приблизними оцінками, в індустріальному Техасі живе понад 40 тисяч українців.

Українців в Техасі значно додалося за останні пару років: є свої вже досить значні ком’юніті в Далласі, в Остіні, в Сан-Антоніо і в Х’юстоні – з українськими школами, церквами, танцювальними і / або пісенними колективами, в кожному місті по-різному. Це і стало однією з причин, по якій Україна прийняла рішення відкрити вже в цьому році своє консульство в Х’юстоні (радійте, власники українських паспортів в США!).

Найяскравішие свято в Техасі на 30-річчя незалежності України подарував Український Сан-Антоніо (Ukrainian San Antonio) з фешн-шоу старовинних українських костюмів, фото-виставкою Батькiвська Хата, пісенними і танцювальними виступами. Ukrainian Vintage Fashion Show. The 30th Anniversary of Ukraine’s Independence.

“Свято зібрало не тільки етнічних українців, а й американців, вихідців з інших країн Східної Європи, кавказьких республік, і всім було весело і хлібосольно!” – поділилася з The Dallas Telegraph Alyona Garcia, a Founding Board Member of Ukrainian San Antonio.

На фото: Письменник Сергій ТараненкоIvanna Martinez, Evelyn Martinez, Alyona Garcia, видавець газети The Dallas Telegraph Ludmila Kachkar, Iryna Klymuk

 

This page: https://wp.me/p8laHY-k7b

 

Comments are closed.