Українські школярі у США читали вірші на згадку про Йосипа Сліпого

У США провели конкурс декламації з нагоди 50-ліття виходу на волю Патріарха Йосифа (Сліпого). 2 березня у Філадельфії, штат Пеннсильванія, вшанували пам’ять сповідника віри Патріарха УГКЦ Йосифа (Сліпого) конкурсом декламації «Per Aspera ad Astra: Через терни до зірок», повідомили у Департаменті інформації УГКЦ.

Учні 5-12 класів підготували до цієї події 12 віршів про Блаженнішого Йосифа. Конкурс відбувся у приміщенні Українського освітньо-культурного центру.

«Патріарх Йосиф (Сліпий) був справді великою людиною. Його можна назвати героєм, бо він був дуже відважний, мав дуже сильну віру в Бога і велику любов до своєї Батьківщини — України», — сказав голова журі Леонід Рудницький, звертаючись до конкурсантів під час оголошення результатів.

Як відомо, у січні 1963 року, після 18 років тюремного ув’язнення, сповідник віри Патріарх Йосиф (Сліпий) вийшов на волю. Позбавлений можливості повернутися в рідну Україну, він опинився на Заході, де розгорнув широкомасштабну духовну та просвітницьку діяльність.

Портал www.vidia.org

Comments are closed.